- Integracja Creatio z innymi aplikacjami. Jak połączyć wszystkie firmowe systemy? - 29 listopada 2024
- Low-code/no-code. Czy tak wygląda przyszłość oprogramowania dla biznesu? - 3 sierpnia 2024
- Czy system CRM dla dużej firmy można zbudować w kreatorze no-code? - 25 czerwca 2024
- Prowadzisz biznes w Polsce i potrzebujesz systemu CRM?
- Rozważasz zastosowanie technologii no-code/low-code?
- Zastanawiasz się, z kim możesz współpracować w naszym kraju?
Postaw na Creatio.
Już wyjaśniam dlaczego.
Creatio w Polsce
Creatio to światowy lider podejścia no-code/low-code w wytwarzaniu oprogramowania dla biznesu. W szczególności rozwiązań CRM/CX przydatnych w zarządzaniu relacjami z klientem przez Sprzedaż, Marketing i zespoły Customer Service.
Oprogramowanie doceniają największe światowe instytuty badania rynku, m.in. Gartner oraz Forrester Research oraz rozpoznawalne marki ze wszystkich kontynentów naszego globu.
Oficjalny partner Creatio z Polski
Jeśli bezpieczeństwo posiadania lokalnego wsparcia jest dla Ciebie ważne, z pewnością docenisz, że Creatio zaznacza swoją obecność w Polsce m.in. poprzez zawarte partnerstwa.
Od 2022 roku ich oficjalnym kontaktem na Polskę jest eVolpe. Dzięki naszej ścisłej kooperacji zyskujesz dostęp do oferty producenta o światowym zasięgu (z siedzibą główną w Bostonie), ale na dostosowanych do rodzimego rynku warunkach.
Cały proces zakupu i wdrożenia systemu odbywa się po polsku, we współpracy z dostępnymi w naszej strefie czasowej specjalistami no-code. Zespół eVolpe służy Ci doradztwem, asystą w samodzielnym odkrywaniu możliwości no-code oraz wsparciem we wdrażaniu zaawansowanych funkcji od razu w kodzie systemu (sposobem low-code).
Siedziba Creatio w Polsce
Creatio bardzo poważnie traktuje polski rynek, czego dowodem jest niedawno otwarta warszawska siedziba. Mieści się ona w biurowcu Zebra Tower przy ulicy Mokotowskiej.
Co prawda nie prowadzi ona własnej sprzedaży (w celu zakupu systemu najlepiej od razu rozmawiać z partnerem), ale służy klientom wsparciem podczas procesów decyzyjnych i negocjacyjnych. Jej pracownicy włączają się też w konsulting na etapie implementacji czy dalszego rozwoju aplikacji sposobem no-code.
No-Code Day Creatio w Polsce
Creatio zaznacza swoją obecność w naszym kraju także poprzez cykliczne wydarzenia o nazwie No-Code Day.
Do tej pory zorganizowano już dwie edycje takowej konferencji technologicznej.
eVolpe było partnerem strategicznym obu z nich. Na zdjęciach poniżej na pewno wypatrzysz mnie i moich kolegów.
Wdrożenia Creatio u klientów z Polski
Platformę Creatio wdrożyliśmy w Polsce między innymi w takich firmach jak: ASTOR czy ITPunkt. Oba podmioty zajmują się dostarczaniem usług i produktów technologicznych do innych firm. Nic więc dziwnego, że także budując własne zaplecze systemowe, stawiają na nowoczesne, elastyczne rozwiązania. No-code sprawdził się tutaj znakomicie.
Globalny lider rynku No-code dla przedsiębiorstw
Pod koniec czerwca 2024 roku firma osiągnęła wycenę 1,2 mld dol. i pozyskała 200 mln dol. finansowania z firmy inwestycyjnej Sapphire Ventures.
Wraz z partnerami Creatio realizuje misję dostarczania swoim klientom bezprecedensowej wartości time-to-value, łącząc rozwiązania no-code ze sztuczną inteligencją. Nowa inwestycja pozwoli nam dalej rewolucjonizować tradycyjne podejście do tworzenia oprogramowania dla przedsiębiorstw. W ten sposób pomagamy naszym klientom przyspieszyć czas potrzebny na rozwój produktu i uczynić z technologii źródło przewagi konkurencyjnej w ich działalności – powiedziała Katherine Kostereva, CEO Creatio.
Creatio planuje przeznaczyć środki na zwiększenie funduszy badawczych i rozwojowych, zwłaszcza jeśli chodzi o AI i narzędzie Copilot. Oprócz tego planowane są kolejne rekrutacje w sektorze IT. Spółka planuje szybki rozwój w kilku regionach Europy, z naciskiem na kraje takie jak Polska.
Po zakończeniu rundy inwestycyjnej Creatio planuje realizować swoją wiedzę w trzech strategicznych punktach:
Technologia dla samodzielnych i rozwojowych organizacji
Systemy w technologii no-code/low-code otwierają możliwość na samodzielną rozbudowę aplikacji, w celu dopasowania jej do indywidualnych potrzeb firmy. Nie trzeba wówczas do wszystkiego zatrudniać programistów czy analityków biznesowych.
Większość zmian można wprowadzić samodzielnie przy pomocy gotowych komponentów w specjalnym kreatorze. W systemie Creatio nazywamy go Studio.
Sztuczna inteligencja a no-code
Są już też dostępne rozwiązania takie jak Creatio Copilot, czyli sztuczna inteligencja, która pozwala generować nowe automatyzacje na podstawie promptu.
GenAI sugeruje citizen developerom, czyli użytkownikom biznesowym odpowiedzialnym za rozwój aplikacji, najlepsze komponenty no-code do wyboru. Pomaga też w projektowaniu procesów od strony analityczno-koncepcyjnej.
Warto dodać, że jeżeli interesuje Was sztuczna inteligencja, to wdrażając Creatio z eVolpe otrzymujecie dostęp do specjalistów eVolpe.ai — naszego siostrzanego brandu, który zajmuje się zasilaniem biznesowego oprogramowania w technologię LLM.
Creatio Polska: Kontakt
Aby dowiedzieć się więcej o tym, jak system Creatio może wspomóc rozwój Twojego biznesu, zachęcam do umówienia się na konsultację z ekspertem no-code.
Skorzystaj z kalendarza konsultacji dostępnego poniżej i zarezerwuj dogodny dla siebie termin. Z przyjemnością odpowiemy na wszystkie pytania i pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dostosowane do potrzeb Twojej firmy.
Nie czekaj, zarezerwuj swoją konsultację już dziś i odkryj potencjał technologii no-code z Creatio!
Umów konsultację z ekspertem wdrożeniowym eVolpe
Wybierz dogodny dla siebie termin.
- Integracja Creatio z innymi aplikacjami. Jak połączyć wszystkie firmowe systemy? - 29 listopada 2024
- Low-code/no-code. Czy tak wygląda przyszłość oprogramowania dla biznesu? - 3 sierpnia 2024
- Czy system CRM dla dużej firmy można zbudować w kreatorze no-code? - 25 czerwca 2024