fbpx
 

Kreatywny sposób na zapisywanie pomysłów – eVolpe już go ma!

Kreatywny sposób na zapisywanie pomysłów – eVolpe już go ma!

Ostatnimi czasy przeprowadziliśmy w naszym biurze remont, wszystko po to by sprawniej i przyjemniej wszystkim nam się pracowało.

Przy okazji remanentu wszystkich naszych urządzeń i sprzętów doszliśmy do wniosku, że tablice służące nam do spisywania pomysłów, czasy świetności mają już za sobą, należy więc zakupić nowe. Zdecydowanie większe, szczególnie do pokoju gdzie dzieje się magia – pokoju naszych programistów. Jednak rozmiary tablic oferowanych przez różnych dostawców nas nie zadowalały.

Wtedy też przypomnieliśmy sobie wizytę u jednego z naszych kontrahentów, gdzie podczas spotkania zauważyliśmy całą ścianę zapisaną markerami. Nie, nie była to sztuka nowoczesna 😉 – ściana ta była pomalowana specjalną farbą i pełniła funkcje tablicy suchościeralnej. Nie zwlekając ani chwili, zakupiliśmy taką farbę i tak oto w głównych pomieszczeniach naszego biura powstały ściany-tablice. Nie będzie przesadą jeśli napiszemy, że jesteśmy nimi zachwyceni. Pisanie na ścianie – przypominają się czasy dzieciństwa!

A Wy z czego korzystacie podczas spotkań, czy też burzy mózgów?